Menu
Your Cart

Hakkımızda

2012 yılından bu yana tekstil geri dönüşümü ve geri dönüştürülmüş iplik üretimi yapan firmamız ,geri dönüşüm iplik sektöründe Türkiye'nin ileri gelen firmalarından biridir. Firmamız gelecek nesillere daha temiz bir dünya ve gelecek bırakabilmek adına üretime başladığı bu sektörde müşteri odaklı çalışma anlayışı , üstün çevre bilinci ve yüksek kalite standartları sayesinde gün geçtikçe üretim hacmini ve sektördeki payını büyütmüştür.

Tamamen geri dönüşümden üretilmiş çevre dostu iplikler.

Hiçbir üretim aşamamızda kesinlikle boyar kimyasallar ve su kullanılmamaktır. Bu üretim şekli ile yılda yaklaşık olarak 100.000 ton su tasarrufu sağlayarak geleceğimize sahip çıkıyoruz. BallYarn markası olarak her projenize uygun farklı kalınlıklar ve özelliklere sahip ipler üretebilmek için araştırma ve geliştirme ekibimiz taleplerinize uygun ürünleri üretebilmek için çalışmaktadır.

BallYarn markasının ilk ve temel ürünü olan penye iplik ; kalın dokusu, hızlı ve kolay örülmesi sebebiyle çokça tercih edilen bir üründür. BallYarn markasının farklı kalınlık ,doku ve özelliğe sahip diğer ürünleri ise; Pamuklu Makrome, Degrade Makrome , XXLace, Amigurumi ve Ribbon iplikleridir. Bu ürünlerimiz tığ ve şiş ile örülmeye uygun olup yaratıcılığınızı geliştirmek ve yeteneklerinizi göstermeniz adına sizler için üretilmektedir.

BallYarn markasının geleceğe sahip çıkarken aynı zamanda da evinizi güzelleştirmenize yardımcı ürünleri ise Taranabilir Makrome çeşitleri ; Orion ve Barbante , Halat makromeleridir. Bu ürünlerimiz ile hem çevrenizi dekore edip hem de geri dönüştürülmüş ürünler kullanarak geleceğinize sahip çıkabilirsiniz. Ayrıca BallYarn markası siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine Lara ve Hypnos iplik ile fantezi iplik sektörüne de giriş yapmıştır.

Araştırma ve Geliştirme ekibimiz modayı takip ederek sizlerin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Sosyal medyadan BallYarn hesaplarını takip ederek yeni ürünlerimiz ve güncel kampanyalarımız hakkında anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi BallYarn'ı tercih ettiğiniz için teşekkürler.