Penye İp Satış
Ballyarn Hakkında

Penye İp Satış

Penye ip, pamuk ipliklere mükemmel bir alternatif olup, Karde ve OE ipliği olarak da bilinen pamuk iplerine kıyasla pek çok avantaja sahiptir.  Görünüm olarak tişört kumaşlarını andırdığını söylemek mümkündür.

İplik mukavemeti çok daha yüksektir ve bu nedenle daha dayanıklıdır. Düzgünlüğü, parlaklığı ve homojenliği de pamuk iplerine kıyasla daha fazladır. İnce kalitede pamuk elyafından üretilir ve tarama işleminden geçirildiği için kendine has bir görünüm ile doku kazanır. İnce yapılı tüm tekstil ürünlerinde kullanılabilen bir iplik türüdür. 

Penye İp Fiyatları
Penye ip fiyatları pamuk iplerine kıyasla çok yüksek değildir. Ancak aradaki kalite ve dayanıklılık farkı nedeniyle, elbette bir miktar fark oluşmaktadır. Elde edilen kalite düşünüldüğünde, bu fiyat farkı dikkate almaya değmeyecek bir seviyededir. Ballyarn.com web sitesi, penye ip satış hizmeti sunmaya başlamış ve dünya çapında tanınan Ballyarn markasına ait penye ip çeşitlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.

İnternet üzerinde bulabileceğiniz penye ip ile örgü modelleri kullanarak, her türlü kaliteli ve ince dokumalı kıyafeti üretebilmeniz mümkündür.

Kumaş ip olarak da isimlendirilen bu ipler fiyat olarak son derece uygun seviyelerde olup, kargo ile Türkiye’nin her yerine teslimat yapılmakta ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır. Penye ip satın almak için kumaş iplerimizden satın almak için ihtiyacınız olan tek adres, her zaman olduğu gibi Ballyarn.com web sitesidir.

Son Bloglar
Penye iplik
Penye iplik
15.3.2019
Hobi penye İp
Hobi penye İp
13.3.2019
Penye İp Satış
Penye İp Nedir ?
Hobby İpleri